/ 7 2014 14

Vážení přátelé a podporovatelé plných křivek, partneři, náhodní čtenáři,

toto je oficiální vyjádření plus size modelingové agentury Full Of Beauty s.r.o., která soutěž MISS FOB pořádá. Jednatelé – Roman Fareq, Markéta Zámyslická a Nina Mlynarczyková se rozhodli ukončit spolupráci. Společnost sice nezaniká, ale veškeré její závazky, které se týkají soutěže přebírá agentura CZ Plus Size Models s.r.o., jejímiž majiteli jsou Roman Fareq a Markéta Zámyslická.

Soutěže jako takové, její kvality, programu a účastníků, se tato změna vůbec nedotkne. Agentura CZ Plus Size Models s.r.o. na sebe bere veškeré závazky vůči finalistkám i partnerům, a to jak finančním, tak mediálním. Finálový večer (13. 9. 2014) v Divadle Hybernia od 19:00, jeho koncept a všechna soustředění finalistek (18. 7. – 20. 7. 2014, 15. 8. – 17. 8. 2014 a 31. 8. – 5. 9. 2014) proběhnou beze změny, tak jak je naplánováno.

Vzhledem k exkluzivnímu mediálnímu partnerství s TV Prima Love dojde též k brandingu názvu soutěže. MISS Full Of Beauty se již pro tento, tedy druhý ročník, bude jmenovat MISS Prima křivky! S podtitulem …with love.

Propojení názvu soutěže s jednou z nejvýznamnějších televizí v ČR – TV Prima vnímáme jako obrovskou příležitost posunout kvalitativně výše naší dosavadní snahu prezentovat přirozenou ženskou krásu a půvab bez drastických, životu nebezpečných diet. Zároveň je pro nás toto spojení velkým závazkem a výzvou, abychom s maximálním úsilím dále a naléhavěji apelovali na ženy, aby si uvědomily, že krása a charisma nejsou podmíněné konfekční velikostí. V neposlední řadě pak též vyjdeme vstříc i všem nespokojeným příznivcům soutěže, kteří právem psali a volali: „ Jsme v ČR, tak proč soutěž nemá český název ? “  

Jaké lze očekávat změny?

Nově budou moci příznivci oblých křivek hlasovat pro svou favoritku či favoritky i na webových stránkách TV Prima. Pro finalistky z tohoto hlasování vzejde nový titul MISS Prima křivky … with love 2014, který získá ta s největším počtem hlasů. Cenu vítězce předá zástupce TV Prima na finálovém večeru 13.9.2014 v Divadle Hybernia.

Po schválení jak majitelů pořádající agentury CZ Plus Size Models s.r.o., tak TV Prima Love představujeme zbrusu nové a velmi povedené logo soutěže a též nové webové a facebookové stránky – MISS Prima křivky. 

/FB – MISS Prima křivky, www.primakrivky.cz/ 

…with love.

 

Věříme, že toto spojení přinese všem lepší dostupnost novinek ze světa krásných, osobitých a charismatických žen, které nemají pomyslné ideální míry 90-60-90 a přesto mají šarmu a půvabu na rozdávání. Jsme hrdí, že právě TV Prima Love se rozhodla tento projekt podpořit a zapojila se jako hlavní mediální partner. Velmi si toho vážíme.

Těšíme se na další spolupráci.

 

Za modelingovou agenturu CZ Plus Size Models s.r.o.

Roman Fareq a Markéta Zámyslická

V Praze, 14. 7. 2014