Hlavní partner MISS Prima křivky 2017

 

Partneři

MON_2014_leto-page-001
LOGO_OB_klinika
národní komora módy čr final big banner-150-120.indd

Hlavní mediální partner

Prima-love_RGB

Mediální partneři:

 

ocko_logo
KRASNEBACULKYLOGO

Print
 

MODAcz LOGO inverz

PZ  Žena-in.cz

 SGPlogo3
 logo
 KALAH LOGO on whiteA
kladensky-denik_denik-605 Znak_Kozomin_obec_150x168 strana1.indd
morris media logo_CERNA

Záštitu finálovému galavečeru MISS Prima křivky 2017 v Branickém divadle udělil místostarosta Městské části Praha 4 – Lukáš Zicha

LOGO p4

SPOLUPRACUJEME:

alv_logo

 


Oficiální DJ soutěže – DJ Lee Mac

logo_LeeMac_bw

Oficiální choreograf soutěže – PAVEL STROUHAL:

V letech 1983–1991 studoval na pražské Státní taneční konzervatoři. V 90. letech externě spolupracoval s taneční skupinou UNO, ale již v té době se v něm probouzely tvůrčí ambice. Na divadelní scény přivedl v průběhu let projekty současného tanečního divadla Ghetto 1577 a La Bohème. Byl spoluautorem stepařské show ProjectWINGS, která nadchla diváky na Edinburgh Festival Fringe 2007, druhou autorskou inscenaci ProjectWINGS s názvem R.I.P. také produkoval. Pro pražskou Laternu magiku vytvořil choreografii k inscenaci CODE 5808. Velmi pestrá je jeho spolupráce s českými muzikálovými scénami. V různých pražských divadlech vytvořil choreografie k muzikálům Jack Rozparovač, Hledá se muž. Zn: Bohatý! či lyrikálu Kudykam. Při uvedení české premiéry muzikálu Cats (Kočky) v roce 2004 v pražském Divadle Milénium získal od majitelů práv jako teprve třetí choreograf na světě možnost navrhnout zcela vlastní choreografické pojetí. V Hudebním divadle Karlín má na svém kontě choreografie inscenací Limonádový Joe, Carmen, Jesus Christ Superstar; Lucie, větší než malé množství lásky a The Addams Family. V plzeňském Divadle J. K. Tyla byl autorem choreografií k inscenacím Chicago; Miluju tě, ale…; Vévodkyně z Chicaga, Spamalot, Gypsy, Evita či Nine. V ostravském NDM vytvořil v roce 2012 choreografii k muzikálu Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť. Byl choreografem filmového muzikálu Kvaska i jeho divadelní podoby, uváděné pod názvem Touha v Divadle Kalich. Doma i v zahraničí spolupracuje jako choreograf na módních přehlídkách, reklamních spotech, firemních akcích i nejrůznějších eventech. Jako choreograf a taneční supervizor se podílel na taneční reality show Bailando pro TV Nova. Spolupracuje s Jiřím Kornem, Darou Rolins, Lucií Bílou či Danem Landou. V Praze na Vinohradech otevřel taneční centrum Stage.

Oficiální fotograf soutěže – Lucie Kout

Oficiální make-up artist soutěže – Magdaléna Kovářová

Oficiální šperky soutěže – Angel Beads

 luciekout_logo
mua  14012870_1125234690878560_997984253_o

Oficiální make-up artist finálového galavečera – Michaela Bobková a Magdaléna Kovářová

michaelabobkovamakeupartist-1

 

mua

Oficiální hair styling artist finálového galavečera – Theresa Canti

logo Theresa

 Podpora

brzobohatý 10487645_10202464404511676_163712107_n UWqyJdBsJnozHsnbWSb3zhclk6PjnEdM

 

Jmenovitě děkujeme:

Lenka Pixová, Radek John, Petr Kurečka, Milan Mošna, Jan Balčík, Václav Hořejší, Milan Novák, Jaroslav Krejčí ml., Kateřina Kaprasová, Kateřina a Mirek Křapáčkovi, Martina Jelenová, Kamil Bernard, Klára Wimmerová, Zuzana Střížková, Simona Ullspergerová, Helena Skuhrovcová, Viktor Macák, David Gorner, Josef Paroulek, Petr Vacek, Linda Finková, Marek Černoch, Bek Ofis, Marcela Fareq, Dominik a Oliver Fareq, Antonín Zámyslický st. a Tony Zámyslický, Radek Adonai, Silvie Mlynarczyková, Klára Sušilová.

***