_MG_9916 jako inteligentn+ş objekt-1 kopie

Lucie Kout

Lucie Kout je jedna z těch fotografek, která má jednoznačně svůj styl. Její fotografie jsou extravagantní a provokativní, výrazné líčení je na jejich fotografiích běžné. Čistá práce, která stojí na pevných základech. Jak ona sama říká: “Když máte pevnou vůli, nic vás nemůže zastavit”.

2016

Kontakty
www.luciekout.com

Phone: +420 725 240 825

E-mail: office@luciekout.com

 

 

Petr Kurečka

Petr Kurečka

*1978, Ostrava

specializuje se na portréty českých i zahraničních osobností
Jeho fotografie publikují přední české společenské a módní časopisy. Hvězdy, které stály před jeho fotoaparátem jsou Terry Gilliam, Karel Gott, Karel Roden, Lucie Bílá, Chantal Poullain, Květa Fialová, Jiří Bartoška, Milan Lasica, Naďa Konvalinková, Vlasta Chramostová, Jan Kraus a další.

Je fotografem a spoluautorem nejúspěšnějšího českého kalendáře Proměny pro Nadaci Archa Chantal. V tomto projektu zobrazuje známé české i slovenské osobnosti ve stylu jiných známých skutečných nebo filmových postav.

Od roku 2011 začal spolupracovat s hudebními nakladatelstvími, pod jejichž značkou fotografoval Support Lesbiens (starou i novou ses­tavu), Tonyu Graves, Pavla Vítka, Pavla Šporcla a další.

Několik let spolupracoval s kadeřnickými salóny, pro něž fotil fotografie do soutěží firmy Schwarzkopf a Redken, i s českými módními návrháři.

V dokumentární oblasti se zaměřuje na člověka v jeho přirozeném prostředí. Takto vznikla série Jižní Afrika – 20 let demokracie, kde mapo­val zásadní mezníky, jež formují jihoafrickou společnost. Mezi další projekty patří Vlasta Chramostová – poslední představení nebo nově vznikající projekt, který zobrazuje život zajímavých osob z oblasti kulturního i veřejného života.

2013, 2014, 2015

Kontakty
www.petrkurecka.cz

www.facebook.com/petrkurecka